E dhimbshme: Rrëfimi i ish-ushtarit të UÇK-së, që i vdiq shoku në duar

Te dashur miq, ndegjojeni me vemendje ushtarin e UCK-se, djalin e Kosoves, luftetarin e çlirimtarin, njeriun qe perfaqeson shpirtin e Kosoves e jo zaptuesit e saj. Nje ushtar si kete nuk do te mund ta nxjerrte para çfaredo gjykate askush ne kete bote, sepse dhe mijera te tjere si ky kane luftuar per Lirine e Kosoves! Ky ishste ideali qe i çoi ne lufte, ne pavdekesi dhe ne Liri, e me te cilen nuk abuzuan kurre!

Burim:https://www.facebook.com/shekulliinfo/videos/386088665782273/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


*

code